JABLOTRON

Představili jsme novou řadu detektorů pohybu, které jsou komponentem systému JABLOTRON 100 a díky čistému designu a variabilitě montáže hravě zapadnou i do luxusního interiéru.

Na jejich vzhledu jsme spolupracovali s renomovaným českým designérem Janem Tučkem. Výsledkem je plně funkční detektor v minimalistickém provedení, který v sobě spojuje spolehlivou funkčnost s nadčasovým designem.

 

JABLOTRON

Nová řada PIR detektorů vyniká také širokou škálou možností montáže. Kromě klasického umístění do rohu místnosti umožňuje montáž na plochu stěny pomocí držáku s estetickým rámečkem, díky němuž je možné detektor částečně zapustit do plochy stěny, aby co nejvíce splynul s interiérem. Řadu doplňuje také speciální kloubový držák, který lze uchytit na strop nebo na stěnu tam, kde detektor vyžaduje specifické natočení. Všechny typy montáže jsou vhodné pro zdivo i sádrokarton, samozřejmostí je možnost volby mezi bezdrátovou nebo sběrnicovou variantou.

 Čočka i rámeček k držáku do stěny jsou dostupné v bílé a šedé variantě. Verze s šedou čočkou navíc vykazuje zvýšenou odolnost vůči bílému světlu a výrazně tak redukuje možnost falešného poplachu.

Zdroj: www.jablotron.com