Poplachové zabezpečovací
a tísňové systémy PZTS (EZS)

Společnost PROTYL systems s.r.o. na základě ověření národním bezpečnostním úřadem získala koncesovanou živnostenskou činnost „Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“, díky které víte, že jste ve správných rukou. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme Vám schopni nabídnout nejlepší možné řešení jak zabezpečit právě Váš objekt. Ať se jedná o kancelář, byt, rodinný dům či komerční budovy. Zhodnotíme veškerá rizika, která se mohou týkat střeženého objektu a na základě osobní konzultace a prohlídky Vám sestavíme zdarma cenovou nabídku.

Zabezpečovací systémy

V dnešní době, kdy jde technika stále více kupředu, již nejsou tyto systémy pouze jako EZS(elektronické zabezpečovací systémy), ale slouží k širšímu využití, a proto jsou dnes již nazývány jako PZTS(poplachové zabezpečovací a tísňové systémy)Mezi funkce těchto systémů nepatří jen hlídání objektu v případě, že je prázdný, ale slouží také pro zavolání pomoci při zdravotní tísni, při podezření na nebezpečnou osobu či hlídání vašeho domu v době kdy spíte… Některé instalace se dokonce přibližují k takzvaným SMART HOME řešení. Dokáží vám poskytnout informace o stavu zabezpečení, teplotách v domě nebo ovládat další elektroniku.

zabezpečovací systémy

Naše společnost provádí dodávku a montáž nejznámějších výrobců PZTS systémů JABLOTRON a PARADOX.

Nejen, že jsou tyto značky známé a populární, ale poskytují velkou podporu uživatelům a na svých systémech stále pracují a zdokonalují je. Například společnost JABLOTRON dává záruku na své zařízení až 7 let. Oproti tomu jde PARADOX moderní cestou ve spojení klasického zabezpečení s dohledem pomocí videa a díky její variabilitě je možné střežit objekty od malých bytů až po velké komplexy či business centra. Díky dlouholeté praxi sahají naše zkušenosti i do neméně známých produktů značek

DOMINUS MILLENNIUN, RISCO GROUP, GALAXY, DSC…

JABLOTRON

PARADOX

RISCO GROUP