Analogové, HD a IP systémy (CCTV)

Kamerovými systémy se zabýváme již pěknou řádku let a díky zkušenostem, které jsme získali během praxe, jsme schopni nabídnout řešení přesně podle Vašich požadavků nebo Vám pomoci při plánování střeženého prostoru.

Zní to velice jednoduše, ale v momentální nabídce produktů CCTV naleznete tisíce zařízení, mezi kterými si není snadné vybrat, natož vědět, co od nich můžete očekávat. My víme, že to není jednoduché, a proto se soustředíme na známé a ověřené značky, se kterými máme zkušenosti a ty jsme schopni aplikovat při realizaci.

Dnes už nejsou kamerové systém pouhým monitorovacím zařízením, ale dají se využít na další projekty např. sledování provozu, počítadlo průchodů(průjezdů) nebo také jako bezpečnostní prvek při vjedu do areálu na základě SPZ nebo vstup do objektu pomocí rozpoznání obličeje.

Kamerové systémy se dnes převážně rozdělují do 3 skupin a to:

  • Analogové
  • AHD (analog HD)
  • IP

Každá instalace je specifická. Jsou kladeny různé požadavky na to, co by měl CCTV systém zvládat. Věřte, že pokud nás oslovíte, nebudete zklamáni. Sjednejte si s námi schůzku, my za Vámi přijedeme a krůček po krůčku s Vámi probereme právě Váš nápad nebo projekt a uvidíte, že Vám máme co nabídnout.

Mezi naše přední dodavatele patří systémy značek HIKVISION, DAHUA, AVTECH, NUUO, VIVOTEK a další…

HIKVISION

DAHUA

AVTECH